Division 2 Västra Götaland 2018

Statistik 2017

NrNamnMfsSmGkRkMålAssStr
1Marcus Eskilsson (MV)0000000
2Robert Medvegy16140520210
3Hannes Cederholm12106530100
4Freddy Borg23200880520
5Magnus Carlsson14111240101
6Mathias Jung18160900100
7Jesper Rindmo252189201430
8Christoffer Levi16141011570
9Mohammad El Kayed171622501402
10Muamet Asanovski12111540040
11Alan Asaad874230200
12Victor Sköld12113010100
13Anton Viklund (K)24207070340
14Rakib Issah0800000
15Peter Nilsson (MV)24216000000
16Ilir Tahiri10102710100
17Onur Körhan12113930140
18Cimon Lydén332510110
19Tobias Malm22191880460
23Philip Milenkovic770220000
24Ojevwe Akpoveta16900000
25Sandro Nalic645400000
Pa Dembo Touray (MV)19001000
Ronald Lubwama (MV)19000000
Erik Hoang0500000
Ahmad Fahkro0200100

(Mfs = Matcher från start, Sm = Spelade minuter, Gk = Gult kort, Rk = Rött kort, Ass = Assist, Str = Straff. OBS! Statistiken avser endast seriematcher i Div 2 Östra 2017)
Uppdaterad 2017-10-14