Spelade matcher

Div 2 Västra Götaland Omgång 15
Stafsinge IF - KSF Prespa Birlik 1-3 (1-2)
Lördag 6 juli 2019 kl 16:00 Stafsinge IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 14
KSF Prespa Birlik - Eslövs BK 3-1 (1-1)
Lördag 29 juni 2019 kl 16:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 13
Hittarps IK - KSF Prespa Birlik 1-1 (0-0)
Torsdag 20 juni 2019 kl 19:00 Laröds IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 12
KSF Prespa Birlik - Ullareds IK 1-2 (1-1)
Lördag 15 juni 2019 kl 16:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 11
FC Rosengård 1917 - KSF Prespa Birlik 4-1 (3-1)
Måndag 10 juni 2019 kl 19:00 Rosengårds IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 10
KSF Prespa Birlik - Assyriska BK 4-2 (3-1)
Söndag 2 juni 2019 kl 15:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 9
Onsala BK - KSF Prespa Birlik 2-1 (1-0)
Torsdag 30 maj 2019 kl 14:00 Rydets IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 8 
BK Olympic - KSF Prespa Birlik 4-2 (2-1)
Lördag 25 maj 2019 kl 14:00 Lindängens IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 7
KSF Prespa Birlik - IFK Malmö FK 0-2 (0-1)
Måndag 20 maj 2019 kl 19:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 6
Ängelholms FF - KSF Prespa Birlik 4-0 (2-0)
Lördag 11 maj 2019 kl 16:00 Ängelholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 5
KSF Prespa Birlik - Vinbergs IF 1-3 (1-0)
Lördag 4 maj 2019 kl 14:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 4
Qviding FIF - KSF Prespa Birlik 6-0 (4-0)
Onsdag 26 juni 2019 kl 19:00 Valhalla

Div 2 Västra Götaland Omgång 3
KSF Prespa Birlik - IS Halmia 1-1 (1-1)
Lördag 20 april 2019 kl 14:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 2
Eslövs BK - KSF Prespa Birlik 1-1 (0-0)
Lördag 13 april 2019 kl 14:00 Ekevalla IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 1
KSF Prespa Birlik - Stafsinge IF 1-2 (1-0)
Lördag 6 april 2019 kl 14:00 Heleneholms IP

Träningsmatch
LB 07 - KSF Prespa Birlik 0-1 (0-0)
Lördag 30 mars 2019 kl 14:00 Brovallen

Träningsmatch
Kulladals FF - KSF Prespa Birlik 0-1 (0-0)
Tisdag 26 mars 2019 kl 19:00 Kulladals IP

Träningsmatch
Österlen FF - KSF Prespa Birlik 2-0 (0-0)
Lördag 2 mars 2019 kl 13:00 Skillinge IP

Träningsmatch
Kvarnby IK - KSF Prespa Birlik 0-4 (0-0)
Lördag 23 februari 2019 kl 14:00 Bäckagårds IP

Träningsmatch
BK Olympic - KSF Prespa Birlik 2-0 (1-0)
Lördag 8 december 2018 kl 13:00 Lindängens IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 26
FC Rosengård 1917 - KSF Prespa Birlik 4-0 (3-0)
Söndag 21 oktober 2018 kl 14:00 Rosengårds IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 25
KSF Prespa Birlik - Högaborgs BK 3-2 (2-1)
Lördag 13 oktober 2018 kl 14:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 24
IS Halmia - KSF Prespa Birlik 5-0 (2-0)
Måndag 8 oktober 2018 kl 19:30 Örjans Vall

Div 2 Västra Götaland Omgång 23
Varbergs GIF FK - KSF Prespa Birlik 2-0 (1-0)
Söndag 30 september 2018 kl 15:00 Påskbergsvallen

Div 2 Västra Götaland Omgång 22
KSF Prespa Birlik - Ullareds IK 2-1 (0-1)
Lördag 22 september 2018 kl 14:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 21
KSF Prespa Birlik - IFK Malmö 0-6 (0-2)
Lördag 15 september 2018 kl 14:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 20
Kvarnby IK - KSF Prespa Birlik 0-1 (0-0)
Lördag 8 september 2018 kl 14:00 Bäckagårds IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 19
KSF Prespa Birlik - Sävedalens IF 2-3 (0-1)
Lördag 1 september 2018 kl 15:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 18
Hittarps IK - KSF Prespa Birlik 2-1 (0-1)
Lördag 25 augusti 2018 kl 12:00 Laröds IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 17
Vinbergs IF - KSF Prespa Birlik 1-0 (1-0)
Lördag 18 augusti 2018 kl 13:30 Vinåvallen

Div 2 Västra Götaland Omgång 16
KSF Prespa Birlik - BK Olympic 1-2 (1-0)
Måndag 13 augusti 2018 kl 18:30 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 15
KSF Prespa Birlik - Lindome GIF 0-8 (0-3)
Lördag 4 augusti 2018 kl 14:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 14
Assyriska BK - KSF Prespa Birlik 2-1 (0-0)
Lördag 7 juli 2018 kl 13:30 Ruddalen

Div 2 Västra Götaland Omgång 13
KSF Prespa Birlik - IS Halmia 0-1 (0-0)
Lördag 30 juni 2018 kl 14:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 12
Högaborgs BK - KSF Prespa Birlik 0-2 (0-0)
Torsdag 21 juni 2018 kl 19:00 Harlyckans IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 11
KSF Prespa Birlik - FC Rosengård 1917 4-2 (1-1)
Måndag 18 juni 2018 kl 19:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 10
Ullareds IK - KSF Prespa Birlik 0-1 (0-0)
Söndag 10 juni 2018 kl 14:00 Hedevi

Div 2 Västra Götaland Omgång 9
KSF Prespa Birlik - Varbergs GIF FK 2-1 (1-0)
Lördag 2 juni 2018 kl 14:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 8
IFK Malmö - KSF Prespa Birlik 2-1 (0-1)
Måndag 28 maj 2018 kl 19:00 Malmö Stadion

Div 2 Västra Götaland Omgång 7
KSF Prespa Birlik - Kvarnby IK 1-1 (0-0)
Lördag 19 maj 2018 kl 14:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 6
Sävedalens IF - KSF Prespa Birlik 2-0 (0-0)
Lördag 12 maj 2018 kl 15:00 Vallhamra

Div 2 Västra Götaland Omgång 5
KSF Prespa Birlik - Hittarps IK 1-1 (0-1)
Lördag 5 maj 2018 kl 14:00 Heleneholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 4
KSF Prespa Birlik - Vinbergs IF 2-4 (0-2)
Lördag 28 april 2018 kl 14:00 Heleneholms IP

 Div 2 Västra Götaland Omgång 3
BK Olympic - KSF Prespa Birlik 1-0 (0-0)
Lördag 21 april 2018 kl 14:00 Lindängens IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 2
KSF Prespa Birlik - Assyriska BK 3-1 (2-1)
Lördag 14 april 2018 kl 16:00 Malmö IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 1
Lindome GIF - KSF Prespa Birlik 4-0 (2-0)
Lördag 7 april 2018 kl 13:00 Lindevi IP

Träningsmatch
Höganäs BK - KSF Prespa Birlik 2-3 (0-2)
Måndag 2 april 2018 kl 11:15 Höganäs Sportcenter

Träningsmatch
Malmö FF U19 - KSF Prespa Birlik 2-2 (1-1)
Lördag 24 mars 2018 kl 13:00 Bäckagårds IP

Träningsmatch
Lunds BK - KSF Prespa Birlik 2-1 (0-1)
Onsdag 14 mars 2018 kl 18:30 Klostergårdens IP

Träningsmatch
BK Olympic - KSF Prespa Birlik 4-0 (1-0)
Lördag 10 mars 2018 kl 14:00 Lindängens IP

Träningsmatch
BK Höllviken - KSF Prespa Birlik 2-1 (1-1)
Tisdag 6 mars 2018 kl 19:00 Höllviken IP

Träningsmatch
Kvarnby IK - KSF Prespa Birlik (inställd)
Lördag 3 mars 2018 kl 12:20 Bäckagårs IP

Träningsmatch
IS Halmia - KSF Prespa Birlik 1-0 (0-0)
Lördag 24 februari 2018 kl 12:00 Halmstad Arena

Träningsmatch
IFK Trelleborg - KSF Prespa Birlik 1-1 (0-1)
Lördag 10 februari 2018 kl 13:00 Vångavallen