Kommande matcher

Träningsmatch

IF Lödde - KSF Prespa Birlik

Lördag 22 Februari 2020 kl 12:15 Tolvans IP

Träningsmatch

Kulladals FF - KSF Prespa Birlik

Lördag 29 Februari 2020 kl 14:00 Kulladals IP

Träningsmatch

IFK Trelleborg - KSF Prespa Birlik

Lördag 7 Mars 2020 kl 14:00 Vångavallen

Träningsmatch

Landskrona BoIS - KSF Prespa Birlik

Söndag 29 Mars 2020 kl 13:00 Landskrona IP F-plan Konstgräs

Div 2 Västra Götaland Omgång 1

IS Halmia - KSF Prespa Birlik

Lördag 4 april 2020 kl 14:00 Örjans Vall

Div 2 Västra Götaland Omgång 2

KSF Prespa Birlik - Västra Frölunda IF

Söndag 12 april 2020 kl 13:00 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 3

KSF Prespa Birlik - IFK Malmö FK

Lördag 18 april 2020 kl 14:00 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 4

Ängelholms FF - KSF Prespa Birlik

Lördag 25 april 2020 kl 16:00 Ängelholms IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 5

KSF Prespa Birlik - Onsala BK

Lördag 2 maj 2020 kl 14:00 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 6

Assyriska BK - KSF Prespa Birlik

Lördag 9 maj 2020 kl 16:00 Ruddalen 1

Div 2 Västra Götaland Omgång 7

KSF Prespa Birlik - Varbergs GIF FK

Fredag 15 maj 2020 kl 19:00 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 8

BK Olympic - KSF Prespa Birlik

Torsdag 21 maj 2020 kl 14:00 Lindängens IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 9

KSF Prespa Birlik - FC Rosengård 1917

Fredag 29 maj 2020 kl 18:30 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 10

Eslövs BK - KSF Prespa Birlik

Lördag 6 juni 2020 kl 16:00 Ekevalla IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 11

KSF Prespa Birlik - Vinbergs IF

Söndag 14 juni 2020 kl 13:00 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 12

Ullareds IK - KSF Prespa Birlik

Söndag 21 juni 2020 kl 16:00 Hedevi 1

Div 2 Västra Götaland Omgång 13

KSF Prespa Birlik - IF Limhamn Bunkeflo

Fredag 26 juni 2020 kl 18:30 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 14

Västra Frölunda IF - KSF Prespa Birlik

Lördag 4 juli 2020 kl 13:00 Ruddalen 1

Div 2 Västra Götaland Omgång 15

KSF Prespa Birlik - IS Halmia

Söndag 2 augusti 2020 kl 14:00 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 16

IFK Malmö FK - KSF Prespa Birlik

Lördag 8 augusti 2020 kl 14:00 Malmö Stadion

Div 2 Västra Götaland Omgång 17

KSF Prespa Birlik - Ängelholms FF

Söndag 16 augusti 2020 kl 14:00 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 18

Onsala BK - KSF Prespa Birlik

Lördag 22 augusti 2020 kl 14:00 Rydets IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 19

KSF Prespa Birlik - Assyriska BK

Söndag 30 augusti 2020 kl 14:00 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 20

Varbergs GIF FK - KSF Prespa Birlik

Fredag 4 september 2020 kl 19:00 Påskbergsvallen

Div 2 Västra Götaland Omgång 21

KSF Prespa Birlik - BK Olympic

Söndag 13 september 2020 kl 14:00 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 22

KSF Prespa Birlik - Eslövs BK

Söndag 20 september 2020 kl 13:00 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 23

FC Rosengård 1917 - KSF Prespa Birlik

Lördag 26 september 2020 kl 13:00 Rosengårds IP

Div 2 Västra Götaland Omgång 24

IF Limhamn Bunkeflo - KSF Prespa Birlik

Lördag 3 oktober 2020 kl 14:00 Brovallen

Div 2 Västra Götaland Omgång 25

KSF Prespa Birlik - Ullareds IK

Söndag 11 oktober 2020 kl 14:00 Heleneholms IP Huvudarena

Div 2 Västra Götaland Omgång 26

Vinbergs IF - KSF Prespa Birlik

Söndag 18 oktober 2020 kl 14:00 Vinåvallen